"Укрзалізниця" повідомила, скільки недоотримала за перевезення пільговиків


"Укрзалізниця" повідомила, скільки недоотримала за перевезення пільговиків

За I кварталу 2015 залізниці України перевезли пасажирів пільгових категорій на суму понад 73,6 млрд грн, а отримали від облдержадміністрацій компенсацій тільки 12,6 млн гривень або 17,2%.

Про це йдеться в повідомленні “Укрзалізниці”.

Як наголошується, ситуацію в приміському секторі пасажирських перевезень погіршує хронічна заборгованість за пільгові перевезення громадян у приміському господарстві.

Зокрема, найбільше коштів за результатами трьох місяців у 2015 році недоотримала Південно-Західна залізниця – 22 млн грн, яка перевезла пільговиків на суму майже 26,8 млн грн (компенсовано лише 29%), повідомляє прес-служба.

Найбільше заборгували Київська міська та обласна державна адміністрації: за 3 місяців цього року КМДА повинна відшкодувати Південно-Західній залізниці 8,4 млн грн (без урахування перевезень “міською електричкою”), а не перерахувала жодної копійки; Київська область отримала послуг з перевезення пільгових категорій населення на 9,1 млн грн, а відшкодувала тільки 2,8 млн грн (30%).

Південна залізниця перевезла пільговиків на 13,3 млн грн, а отримала компенсації 1,3 млн грн (9,5%).

Чималу заборгованість перед залізницею має Харківська область, жителям якої надано послуг з перевезення за пільговими тарифами на 9,8 млн грн, а оплачено лише 10% (984 тис. грн).

Придніпровська залізниця надала послуг на 9,4 млн грн. і отримала компенсацій 17,1%; Львівська залізниця перевезла пасажирів пільгових категорій на 15,7 млн грн. (Компенсовано 23,5%).

Одеська залізниця отримала компенсацій 19,9%, а перевезла пільговиків на суму понад 6,7 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua