Розенко розповів про те, як будуть компенсувати зарплати мобілізованим


Розенко розповів про те, як будуть компенсувати зарплати мобілізованим

Кабінет Міністрів України затвердив порядок виплати компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам і організаціям середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за мобілізації на особливий період. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко, повідомляє прес-служба відомства.

“Згідно із затвердженим Порядком виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховують їх в районні (міські) управління , а вони – підприємствам.

У постанові також визначено порядок подання документів, на підставі яких буде здійснюватися компенсація.

Крім того наголошується, що нарахування середнього заробітку працівників здійснюватиметься відповідно до Порядку нарахування середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 № 100 “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, законом України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” Міністерству соціальної політики передбачено видатки на ці цілі в сумі 1,8 млрд. грн.

3 березня в Міноборони повідомили про початок другого етапу 4-ї хвилі мобілізації. Перший етап четвертої хвилі мобілізації, яка стартувала 20 січня, виконаний на 90%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua