Перший в Україні біометричний паспорт видали Президенту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Перший в Україні біометричний паспорт видали Президенту

13.01.2015, 09:55Казна та Політика
2071
Президент Петро Порошенко сьогодні першим з громадян України отримав біометричний закордонний паспорт. Про це повідомляє прес-служба глави держави.
“Цей паспорт – останній крок, який повинна була зробити Україна, щоб отримати на саміті Східного партнерства, який відбудеться в Ризі в травні цього року, безвізовий режим з ЄС”, – сказав Порошенко, отримуючи паспорт.
За словами глави держави, в лютому біометричні паспорти зможуть отримати 10 тис. осіб, а вже з березня біопаспорти будуть видавати двомстам тисячам українців щомісяця.
Перші біометричні паспорти сьогодні отримали ще кілька людей, в тому числі активісти Майдану: волонтер-медик Олеся Жуковська, Василь Михалко, організатор мобільного госпіталю Геннадій Друзенко, сотниці “Жіночої сотні” Анна Коваленко, переселенка з Криму, піаністка з міжнародним ім’ям Христина Михайличенко, екс -міністр культури Євген Нищук, а також письменники Андрій Курков і кінорежисер Мирослав Слабошпицький.
Нагадаємо, оформлення біометричних паспортів в Україні почалося 1 січня. На даний момент в Україні встановлено 30 робочих місць зі збору біометричних даних.
За матеріалами: lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас