0 800 307 555
0 800 307 555

Перший в Україні біометричний паспорт видали Президенту


Перший в Україні біометричний паспорт видали Президенту

Президент Петро Порошенко сьогодні першим з громадян України отримав біометричний закордонний паспорт. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Цей паспорт – останній крок, який повинна була зробити Україна, щоб отримати на саміті Східного партнерства, який відбудеться в Ризі в травні цього року, безвізовий режим з ЄС”, – сказав Порошенко, отримуючи паспорт.

За словами глави держави, в лютому біометричні паспорти зможуть отримати 10 тис. осіб, а вже з березня біопаспорти будуть видавати двомстам тисячам українців щомісяця.

Перші біометричні паспорти сьогодні отримали ще кілька людей, в тому числі активісти Майдану: волонтер-медик Олеся Жуковська, Василь Михалко, організатор мобільного госпіталю Геннадій Друзенко, сотниці “Жіночої сотні” Анна Коваленко, переселенка з Криму, піаністка з міжнародним ім’ям Христина Михайличенко, екс -міністр культури Євген Нищук, а також письменники Андрій Курков і кінорежисер Мирослав Слабошпицький.

Нагадаємо, оформлення біометричних паспортів в Україні почалося 1 січня. На даний момент в Україні встановлено 30 робочих місць зі збору біометричних даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua