Microsoft розробляє новий браузер - конкурента для Firefox і Chrome


Microsoft розробляє новий браузер - конкурента для Firefox і Chrome

Американська корпорація Microsoft розробляє новий браузер, який поки отримав назву Spartan. Про це повідомив інтернет-журнал ZDNet, який видає американська телекомпанія CBS.

За відомостями джерел, Spartan буде відрізнятися високою швидкістю і багато в чому нагадувати інші популярні браузери – Firefox і Chrome. Планується, що він вийде на ринок в той час, коли буде закінчена робота над новою операційною системою Microsoft – Windows 10.

ZDNet зазначає, що Spartan це не чергова – 12-а за рахунком – версія фірмового браузера Microsoft під назвою Internet Explorer. За даними інтернет-ресурсу, одночасно з випуском Windows 10 будуть представлені і Spartan, і Internet Explorer 11. При цьому, Spartan буде доступний принаймні в двох модифікаціях: для мобільних телефонів і для персональних комп’ютерів.

Spartan – це робоча назва програми. Не виключається, що з часом вона буде змінена. Microsoft планує публічно представити новий браузер не раніше 21 січня. Це може статися й пізніше, якщо робота над ним буде йти недостатньо швидко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Microsoft розробляє новий браузер - конкурента для Firefox і Chrome» на Finance.ua - 3.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua