Київ залучив близько 800 млн грн інвестицій на будівництво нерухомості


Київ залучив близько 800 млн грн інвестицій на будівництво нерухомості

Київська міська влада залучила майже 800 млн грн інвестицій для будівництва об’єктів житлової, комерційної, а також комунальної нерухомості. Такі дані за результатами проведених конкурсів оприлюднило Київське інвестиційне агентство після засідання постійно діючої конкурсної комісії із залучення інвесторів. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Так, переможцем двох інвестиційних проектів на будівництво об’єктів житлової нерухомості на загальну суму близько 750 млн грн стала компанія КП “Житлоінвестбуд-УКБ”. Обидва проекти стосуються будівництва житлових будинків з виділенням частки квартир для постраждалих від діяльності групи компаній “Еліта-Центр”: на земельних ділянках на вул. Здолбунівській в Дарницькому районі Києва та вул. Милославській у Деснянському районі Києва.

Варто відзначити, що предметом конкурсу був відсоток, який компанія-забудовник зобов’язалася передати постраждалим від протиправної діяльності “Еліта-центр”. КП “Житлоінвестбуд-УКБ” надало пропозицію на передачу 7% і 8%.

Під час засідання було також оголошено переможця інвестиційного конкурсу на будівництво дитячого дошкільного закладу на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі. Їм стало ТОВ “Гамаінвест”, яке запропонувало сплатити до столичного бюджету 7 млн грн без ПДВ на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва. Загальна вартість проекту – 28 млн 876,22 тис. грн.

Крім того, конкурсна комісія визначила ТОВ “Столичний ЦУМ” переможцем конкурсу на реконструкцію підземного пішохідного переходу, що примикає до вул. Б.Хмельницького та вул. Хрещатик. В рамках проекту інвестор вкладе 16 млн грн в реконструкцію столичного переходу, а також додатково заплатить до міського бюджету 618,8 тис. грн на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Київ залучив близько 800 млн грн інвестицій на будівництво нерухомості» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua