Профільний комітет рекомендує Раді прийняти бюджет - враховуючи пропозиції та зауваження


Профільний комітет рекомендує Раді прийняти бюджет - враховуючи пропозиції та зауваження

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності більшістю голосів рекомендував Верховній раді прийняти за основу проект бюджету на 2015 рік.

Про це повідомив глава комітету Сергій Рибалка.

“Ми рекомендуємо ВРУ за основу прийняти проект бюджету на 2015 рік, враховуючи наші пропозиції та зауваження”, – заявив він.

За його словами, відповідні правки будуть подані комітетом до другого читання.

Слід зазначити, що в ході засідання комітету представник Міністерства фінансів повідомив, що проект бюджету на 2015 рік готувався Кабміном протягом останніх чотирьох місяців. Документ повністю узгоджений і схвалений МВФ та Світовим банком.

Також Мінфін підтвердив, що для Фонду гарантування вкладів передбачено 20 млрд грн, що, за оцінками членів комітету, буде недостатнім. Тому комітет рекомендує Кабміну врахувати пропозиції про збільшення цього показника для забезпечення гарантій вкладників.

При цьому комітет звертається до НБУ щодо планів з рефінансування банків в 2015 році, щоб регулятор забезпечив прозорість і публічність прийняття таких рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Профільний комітет рекомендує Раді прийняти бюджет - враховуючи пропозиції та зауваження» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua