Через дефіцит вугілля в Україні відключено 18 блоків ТЕС, але дисбаланс потужності енергосистеми значно зменшився


Через дефіцит вугілля в Україні відключено 18 блоків ТЕС, але дисбаланс потужності енергосистеми значно зменшився

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” сьогодні, 23 грудня, ввів графіки аварійних відключень на 1,946 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

“З ранку вівторка обмеження потужності були введені на рівні 2,116 ГВт, проте в 8:20 НЕК дав команду на застосування графіків аварійних відключень на 1,946 ГВт”, – зазначили в компанії.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення по аварійних заявках 29 блоків електростанцій, з яких 18 відключені через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС.

Нагадаємо, напередодні, 22 грудня, “Укренерго” вводив графіки аварійних відключень на 5,2 ГВт.

Нагадаємо, як повідомили вчора в Міненерго, Трипільська ТЕС під Києвом повністю зупинила роботу на вугіллі.

Крім того, завтра 24 грудня 2014 відповідно до узгодженого графіка ремонтів енергоблоків АЕС України планується виведення в планово-попереджувальний ремонтенергоблока №1 (ВВЕР-440) Рівненської АЕС. Ремонт вважається капітальним і розрахований на 72 доби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Через дефіцит вугілля в Україні відключено 18 блоків ТЕС, але дисбаланс потужності енергосистеми значно зменшився» на Finance.ua - 3.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua