Британія посилить візові правила для іноземних студентів


Британія посилить візові правила для іноземних студентів

Міністерство внутрішніх справ Великої Британії має намір посилити візові правила для випускників британських вузів з країн, які не є членами Євросоюзу. Про це пише британське видання The Independent.

Так, передбачається ввести правило, за яким такі випускники будуть змушені після навчання повертатися на батьківщину і тільки тоді просити робочу візу до Великої Британії.

Як пояснила глава МВС країни Тереза Мей, ці заходи спрямовані на досягнення «нульового сальдо міграції студентів».

Крім того, в планах міністра ввести покарання для вузів, чиє керівництво недостатньо ефективно забезпечує від’їзд випускників-мігрантів до країн походження.

«Впевненість у тому, що мігранти залишають Велику Британію після закінчення терміну дії візи є частиною справедливої та ефективної міграційної системи, яка в першу чергу контролює те, хто до нас приїжджає», – пояснило джерело видання, близьке до МВС.

Згідно з діючими правилами, більшість студентів можуть подати заявку на отримання робочої візи під час свого навчання.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив про намір посилити контроль над міграцією. Зокрема, згідно з його ініціативи, мігрантам в королівстві потрібно буде опрацювати чотири роки, перш ніж претендувати на податкові пільги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Британія посилить візові правила для іноземних студентів» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua