У Харкові та області з 23 грудня вводять графіки аварійного відключення електроенергії - 2-3 рази на день по 2 години


У Харкові та області з 23 грудня вводять графіки аварійного відключення електроенергії - 2-3 рази на день по 2 години

Компанія “Харківобленерго” оприлюднила погодинні графіки відключення від електроенергії Харкова та Харківської області. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зокрема, передбачено відключення з 23 грудня 2014 по 1 лютого 2015 по групах (райони, вулиці) 2-3 рази на день по 2 години кожен раз. Час відключення: з 8:30 до 22:30.

Як зазначається, введення графіків мотивується виникненням дефіциту палива на теплових електростанціях, який привів до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її нестачі в Об’єднаній енергетичній системі України.

Крім цього, “Харківобленерго” з метою економії регулярно відключає електропостачання низки тролейбусних і трамвайних ліній. Відключення проводяться найчастіше з 8:30 до 12-13:00.

Власники великих пакетів акцій АК “Харківобленерго”, за даними на 4 кв. 2012, Garensia Enterprises Limited (29,7950%), НАК “Енергетична компанія України” (65,0010%).

Нагадаємо, 19 грудня прем’єр Арсеній Яценюк розпорядився відключати освітлення вулиць, реклами та держбудівлі для економії електроенергії.

За повідомленням Міненерго, віялові відключення електрики в Україні можуть тривати до кінця зими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування