У США послабили обмеження використання Bitcoin


У США послабили обмеження використання Bitcoin

У штаті Нью-Йорк вирішили зняти деякі обмеження на використання криптовалюти Bitcoin. Таке рішення ухвалив місцевий департамент фінансових сервісів.

Послаблення передбачають відсутність обмежень у сфері програмування, відсутність заборони на грошове заохочення, відсутність ліцензій для інвесторів, торговців і Майнер та інші преференції, повідомляє PaySpaceMagazine.

Що це означає конкретніше.

Суперінтендант Департаменту фінансових сервісів штату Нью-Йорк Бенжамін М. Лоускай заявив, що тепер творці електронних Bitcoin-гаманців для приватних користувачів не потребують отримання дозволу на свою діяльність. «Ми не маємо наміру регулювати розробки програмного забезпечення», – зазначив він.

Крім того, програми лояльності клієнтів, нагороди та подарункові карти, номіновані в подібних гроші не будуть заборонені.

Ну і що теж не важливо для цього бізнесу, Майнер, торговці, які отримують Bitcoin в якості оплати, а так само їхні клієнти, не повинні отримувати ліцензії на використання Bitcoin. Крім того, приватні особи, які інвестують в криптовалюту заради заощадження коштів, не потребують додаткового дозволу.

Очікується, що послаблення в сфері регулювання Bitcoin візьмуть інші американські штати і федеральні регулятори.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У США послабили обмеження використання Bitcoin» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua