В Україні запроваджують новий графік відключення електрики - найцікавіші коментарі читачів Finance.UA з теми


В Україні запроваджують новий графік відключення електрики - найцікавіші коментарі читачів Finance.UA з теми

“Укренерго” продовжить відключення електрики і збільшили їх тривалість. Тепер обмежувати подачу електроенергії будуть з 8:00 до 11:00 і з 16:00 до 22:00 годин, тобто – на 9 годин на добу. Раніше відключення були з 8:00 до 11:00 і з 17:00 до 20:00. За словами представника “Укренерго” Зіновія Буця, графіки аварійного обмеження не виконуються. Крім того, вони складалися ще в 2013-му році і не дають ефекту. Влада домовилися, що про відключення енергетики попереджатимуть за 15 хвилин. Пропонуємо вашій увазі підбірку найцікавіших коментарів з цієї теми – пунктуація та орфографія збережені.

summacut Всем трехтарифные счетчики. В пик коэффициент 5, в полупик 2, ночью 1. Кому дорого – пусть сидят без света или думают над снижением потребления (энергосберегающие лампы, энергоэффективная бытовая техника) и его переносе на ночные часы (стиралки, бойлеры, электрокотлы).

iryna_chumak Поддерживаю. Ну почему не поднять тарифы до нормальных хотя бы для тех, кто готов оплачивать электроэнергию по этим тарифам и кому очень важно иметь ее дома (удаленная работа)? Кто не может оплачивать, тут другой разговор. Но дайте свет хотя бы тем, кто может.

JackTomphson Здобули… я бы даже сказав здубули 9 часов в день темноты и покоя. Хоть от экранов отдохнём, а также от стирки, горячей воды, отопления и телефонов.

lsandry Бигборды с прожекторами рекламными светсятся.
Иллюминация на торговых центрах и заводе Порошенко тоже почему-то не выключается. Может имеет смысл распоряжением гор администрации погасить это все к чертям? Думаю вся рекламная иллюминация киева по мощности как десяток райцентров жрут

wild.tomcat давно подібна думка не дає спокою – всілякі підсвітки для краси, реклама і тому подібна іллюмінація. якщо все це виключити, зважаючи на ситуацію, можна чимало зекономити в масштабах україни з тих недостаючих 6ГВт. можна навіть освітлення вулиць, кожну там 3-4 лампу відключити, а може 5, а можу і 2, залежно від місця, ну буде трохи темніше, але краще ніж зовсім без світла. в києві на хрещатику третину можна спокійно виключити і темніше не стане. але ж то київ, кому там яке є діло що хтось десь по півдня без світла. гляди і відключати світло не буде потреби, або менше прийдеться. але це потрібно щось робити, шевелитися. простіше ж на рубильник натиснути – і все

цікаво, в кончі-заспі і та побідних селищах світло відключають? :)

Нагадаємо, раніше член НКРЕКУ Андрій Герус заявив, що ДТЕК Дніпрообленерго при обмеженні енергопостачання споживачів не включає в графіки відключення електроенергії підприємства, які входять до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні запроваджують новий графік відключення електрики - найцікавіші коментарі читачів Finance.UA з теми» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua