У Порошенка сподіваються на створення спецфонду, який зможе дати "адекватні зарплати" міністрам - колишнім іноземцям


У Порошенка сподіваються на створення спецфонду, який зможе дати "адекватні зарплати" міністрам - колишнім іноземцям

Найближчим часом може бути створений спеціальний небюджетний фонд для забезпечення ринковими зарплатами новопризначених міністрів, які нещодавно отримали українське громадянство, повідомив глава адміністрації президента України Борис Ложкін.

Відповідаючи на питання про те, як буде оплачуватися праця таких міністрів, Б.Ложкін сказав: “Ми розраховуємо, що найближчим часом буде створено спеціальний небюджетний фонд, який фінансуватимуть відомі філантропи, такі як Сорос і, можливо, консорціум українських бізнесменів. Це дозволить запропонувати державним топ-менеджерам адекватні, ринкові зарплати. Поки міністри готові працювати з тією зарплатою, яка є сьогодні – перші місяці “.

Як повідомлялося, в новий Кабінет міністрів України призначені міністр фінансів Наталія Яресько (США), міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі (Грузія) і міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус (Литва). Президент України Петро Порошенко надав їм українське громадянство. Крім того, глава держави підписав указ про надання українського громадянства Катерині (Ека) Згуладзе, яку планується призначити першим заступником міністра внутрішніх справ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін АП
Рейтинг популярності матеріалу «У Порошенка сподіваються на створення спецфонду, який зможе дати "адекватні зарплати" міністрам - колишнім іноземцям» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua