Час великих військових операцій за кордоном закінчився - Обама


Час великих військових операцій за кордоном закінчився - Обама

Президент США Барак Обама, виступаючи у понеділок на військовій базі в штаті Нью-Джерсі перед трьома тисячами військових, які повернулися з Афганістану, заявив, що час великих операцій американської армії за кордоном пройшов.

“Час розгортання великих сухопутних сил, які надають допомогу в державному будівництві за кордоном, підходить до кінця”, – заявив президент США.

За його словами, відтепер американські військові “будуть компактніші”.

“Але як Верховний головнокомандувач, я хочу бути впевненим, що ви готові до виконання всього кола завдань, які стоять перед вами. Ми будемо як і раніше володіти найбільш підготовленими, найголовніше, найкращим чином укомплектованими військовою технікою за всю історію військами, тому що світ як і раніше буде закликати до вас”, – звернувся Обама до військових.

Військова місія США і їх союзників по НАТО в Афганістані офіційно завершилася 7 грудня. Альянс готується вивести війська з цієї країни до кінця року. Після цього в Афганістані повинні залишитися кілька тисяч американських військовослужбовців для навчання афганських військ і поліції, яким належить повністю взяти на себе забезпечення безпеки в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Час великих військових операцій за кордоном закінчився - Обама» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua