З нового року в Україні продовжить роботу всього одне генконсульство Чехії


З нового року в Україні продовжить роботу всього одне генконсульство Чехії

Міністр закордонних справ Чеської Республіки прийняв рішення про анулювання з 1 січня 2015 генерального консульства Чехії в Донецьку. Про це повідомляє прес-служба посольства Чехії в Києві.
«Консульська діяльність генерального консульства (Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська області; місто Севастополь; Автономна республіка Крим), яке закривається, переходить в Посольство Чеської Республіки в Києві», – йдеться в повідомленні.

В даний час працюють почесні консульства Чеської Республіки у Харкові та Дніпропетровську, які, однак, не видають запасних проїзних документів громадянам Чеської Республіки та віз українським громадянам.

Із заявами про видачу нового паспорта, завіренні документів та іншими консульськими питаннями чеські громадяни можуть звертатися найближчим чеське дипломатичне представництво, яким є посольство в Києві. Українські громадяни із зазначених територіальних одиниць із заявами на чеську візу також можуть звертатися в посольство Чехії в столиці України. Нагадаємо, 30 жовтня в Ужгороді Закарпатської області відбулося відкриття почесного консульства Республіки Чехія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «З нового року в Україні продовжить роботу всього одне генконсульство Чехії» на Finance.ua - 2.6
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua