Приблизно 1,1 млн особам будуть передбачені субсидії - Мінсоцполітики


Приблизно 1,1 млн особам будуть передбачені субсидії - Мінсоцполітики

Графік поступового підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення поки не складений. Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко під час години запитань до уряду.

“Сьогодні графіка підвищення ціна на житлово-комунальні послуги на даний момент немає. Сьогодні йде робота в уряді за погодженням цих питань. Я можу сказати одне: як тільки буде готовий графік, відразу під цей графік буде визначено потребу наших служб Мінсоцполітики безумовно на виплату всієї допомоги “.

Як додав міністр, на сьогодні є звернення до органів праці 1,1 – 1,2 млн громадян, які отримуватимуть субсидії. Всі кошти на їх виплати будуть передбачені, запевнив міністр.

“Це наше зобов’язання захистити людей, малозабезпечені сім’ї від такого підвищення. Тобто, буде графік, будуть розрахунки і вони будуть все закладені в державний бюджет України.

Нагадаємо, згідно із затвердженою програмою діяльністю уряду передбачено підвищення тарифів ЖКГ до ринкових до 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Приблизно 1,1 млн особам будуть передбачені субсидії - Мінсоцполітики» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua