"Щось середнє між халтурою і "Мурзилкою" - депутати з гострою критикою підтримали програму Яценюка


"Щось середнє між халтурою і "Мурзилкою" - депутати з гострою критикою підтримали програму Яценюка

Народні депутати розглянули і прийняли програму діяльності Кабміну, яку сьогодні презентував прем’єр Арсеній Яценюк. За відповідне рішення на пленарному засіданні Ради проголосували 269 парламентаріїв при необхідному мінімумі в 226 голосів. Як заявив Яценюк, програма створена на підставі низки положень коаліційної угоду і являє собою курс на євроінтеграцію.

Програму прийняли з відповідними правками та пропозиціями депутатів. Серед них – долучення до документа коаліційної угоди, виключення з програми діяльності плану по розробці закону про відкриття ринку сільськогосподарських земель.

Крім того, уряд домовився з головами фракцій про те, що новий Податковий і Бюджетний кодекси мають бути ухвалені до кінця 2014 року. Разом з тим перед їх ухваленням представники кількох фракцій виступили з жорсткою критикою.

Зокрема, голова фракції Блок Петра Порошенка Юрій Луценко під час розгляду програми заявив, що програма діяльності Кабміну не відображає прагнень коаліції. Він зазначив, що в цій програмі уряду не завжди вказані терміни та виконавців прописаних положень. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Винесена в парламент програма дій уряду не просто розчарувала. Це – щось середнє між студентською халтурою і журналом “Мурзилка”… Єдине, за що можна голосувати в цьому 13-сторінковому шедеврі, так це за малюнки. Хороша робота, викликає оптимізм. Як у Буратіно, якому так подобалася абетка з картинками! “- написав політик.

Зокрема, Луценко вважає недостатньо деталізованим розділ про реформування Міністерства внутрішніх справ.

“Як буде змінюватися структура МВС? Як будуть набиратися кадри? Як буде враховуватися позиція місцевих громад? Що буде з патрулем, з ДБЕП (департаментом боротьби з економічною злочинністю) і ДБОП (департаментом боротьби з організованою злочинністю), з Міграційною службою? Зрештою , де обов’язкові для кожної програми дій конкретні терміни і відповідальні? “- дивувався він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «"Щось середнє між халтурою і "Мурзилкою" - депутати з гострою критикою підтримали програму Яценюка» на Finance.ua - 3.6
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua