Глава Міненерго: Україні потрібно купувати електрику у Росії


Глава Міненерго: Україні потрібно купувати електрику у Росії

Новий міністр енергетики Володимир Демчишин вважає, що Україна потребує закупівлі електроенергії в РФ.

“Переговори ведуться. Я знаю, що ведуться переговори про імпорт. В принципі, у цій складній ситуації для збалансування енергосистеми це потрібний крок, як би він не був політично складним”, – зазначив глава Міненерго.

“Поки я не готовий сказати, коли це відбудеться. Я повинен включитися в переговори – розумію, що вони находяться на досить далекій стадії – тому все може відбутися з дня на день”, – додав Демчишин.

Також Демчишин заявив, що відключення енергоблоку Запорізької АЕС небезпеки не представляє. “Немає нічого страшного. Технічне питання. І хоча третій енергоблок відключений, небезпеки не представляє. Причина – у зменшенні потужностей і періодичних відключеннях. До кінця тижня повинні питання закрити, плануємо до п’ятниці”, – зазначив він.

Як повідомлялося, з Міненерго дефіцит потужності енергосистеми оцінюють в 2 000 МВт. Національна енергетична компанія “Укренерго” з 1 грудня 2014 застосувала графіки аварійних відключень для всієї території України. “Центренерго” очікує відправку 200 заблокованих на кордоні вагонів з вугіллям з Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Глава Міненерго: Україні потрібно купувати електрику у Росії» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua