Внаслідок зволікання переходу до електронної системи закупівель Україна щодня втрачає 10 млн грн - АП


Внаслідок зволікання переходу до електронної системи закупівель Україна щодня втрачає 10 млн грн - АП

Ініціатива в рамках реформи державних закупівель передбачає введення пілотної версії електронної системи закупівель. Про це під час брифінгу в кризовому медіа-центрі повідомив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

“За підрахунками експертів, виходячи з бюджету держзакупівель України близько 30 млрд дол. на рік, держава щодня втрачає мінімум 10 млн через зволікання з переходом на електронні системи. Найголовніше – це сприяти викоріненню системної корупції у сфері держзакупівель завдяки введенню прозорих, ефективних і справедливих електронних процедур”, – повідомив Д.Шімків.

За його словами, до реалізації пілотних проектів залучені Департамент державних закупівель Мінекономрозвитку, профільний комітет Верховної Ради, Адміністрація Президента України, громадянське суспільство, іноземні експерти, а також провідні українські ІТ-компанії, асоціації тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Внаслідок зволікання переходу до електронної системи закупівель Україна щодня втрачає 10 млн грн - АП» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua