НБУ запевняє - валютний ринок в Україні демонструє ознаки поступової стабілізації


НБУ запевняє - валютний ринок в Україні демонструє ознаки поступової стабілізації

Під час щотижневої наради керівництва Національного банку України та 40 найбільших банківських установ було відзначено, що стан валютного ринку демонструє ознаки поступової стабілізації, а спільні зусилля і солідарний підхід зробили можливим знаходження рівноважного і збалансованого обмінного курсу. Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці НБУ в Facebook.

“Всі присутні погодилися з необхідністю подальшого проведення щоденних валютних аукціонів і домовилися про надання обґрунтованих заявок на участь у них”, – йдеться в повідомленні.

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва закликала банкірів зважено і відповідально ставитися до подачі заявок і надавати їх по тому курсу, який вони вважають справедливим.

“Дотримуючись такого принципу, вже найближчим часом вдасться домогтися того, що індикативний курс буде по-справжньому відображати настрої ринку. Коли це станеться, регулятор зможе відмовитися від практики встановлення індикативного курсу і перейти до виключно ринкових механізмів курсоутворення”, – сказала Валерія Гонтарєва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Куди йдуть гривня і долар?
Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ запевняє - валютний ринок в Україні демонструє ознаки поступової стабілізації» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua