Видобуток сланцевої нафти в США буде прибутковим і при $40 за барель, - Chatham House


Видобуток сланцевої нафти в США буде прибутковим і при $40 за барель, - Chatham House

Світові ціни на нафту можуть впасти до $40 за барель.

У всякому разі в США видобуток сланцевої нафти буде окупатися при таких низьких котируваннях. А в Міжнародному енергетичному агентстві вважають, що видобуток нафти на Баккенівській формації в Північній Америці стане нерентабельним при вартості бареля в $42. Bloomberg пише, що саме нафтодобувників на Баккенівській формації ОПЕК має намір “видавити” з ринку, для чого і відмовилася 27 листопада знижувати квоти на видобуток.

Переділ нафтового ринку обернувся бідою для багатьох країн, бюджети яких залежать від високих цін на нафту. Серед них Іран, Ірак, Нігерія, Венесуела, Алжир, Ангола і Росія.

Нагадаємо, що високі ціни на нафту в попередні роки стали основою благополуччя Росії, і нинішня ситуація серйозно позначається на ній. У Мінфіні Росії підрахували, що зниження нафтових цін на один долар призводить до того, що бюджет країни втрачає 2 млрд доларів (80 млрд рублів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Видобуток сланцевої нафти в США буде прибутковим і при $40 за барель, - Chatham House» на Finance.ua - 4.5
В Контексті Finance.ua