Реформування Збройних Сил, які ведуть бойові дії, швидко зробити неможливо - Міноборони


Реформування Збройних Сил, які ведуть бойові дії, швидко зробити неможливо - Міноборони

Реформування Збройних Сил, які ведуть бойові дії, швидко зробити неможливо. Про це заявив Міністр оборони України Степан Полторак, передає прес-служба Міноборони.

“Проблем з будівництвом армії дуже багато. Треба практично змінювати підходи до вирішення нагальних поточних питань, зокрема таких як забезпечення. Армія довгий час була абсолютно закритою структурою. І там, де це виправдано, і там, де вже давно потрібно було відкрити суспільству всі проблеми і комплексно їх вирішувати. Сьогодні всі повинні зрозуміти, що реформування Збройних Сил, які ведуть бойові дії, швидко зробити неможливо”, – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

За словами Міністра оборони України, зміни в оборонному відомстві потрібно проводити таким чином, щоб не нашкодити, докладно прорахувавши все до дрібниць.

“Я почав з того, що вивчив всі матеріали, які були пов’язані з реформуванням армії до мене. У багатьох моїх попередників-міністрів були дуже непогані ідеї, які на жаль, не втілилися в життя. Я вивчаю цей досвід, щоб не допускати подібних помилок. Тобто міняти свідомість людей, що потрібно працювати по-новому. У нас діє багато застарілих наказів та інструкцій і саме зараз настав час відпрацювати їм адекватну викликам заміну”, – уточнив генерал-полковник Степан Полторак.

“Треба переглядати всі норми і приймати відповідні рішення. І те, що нам доводиться сьогодні одночасно вести бойові дії і змінювати підходи в діяльності такого складного державного механізму як Міністерство оборони – це необхідність. Але ми знаємо, як і що потрібно зробити, і робимо”, – підсумував генерал-полковник Степан Полторак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Реформування Збройних Сил, які ведуть бойові дії, швидко зробити неможливо - Міноборони» на Finance.ua - 2.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua