Поки не домовилися: Україна, Росія та ЄС взяли паузу у "газових" переговорах


Поки не домовилися: Україна, Росія та ЄС взяли паузу у "газових" переговорах

У Брюсселі сторони, що у газових переговорах, взяли паузу до сьогоднішнього вечора. Про це за підсумками першої частини тристоронніх міністерських переговорів заявив глава “Газпрому” Олексій Міллер.

“Сьогодні переговори завершилися, але сторони беруть паузу в переговорах до вечора завтрашнього дня для зустрічі в Брюсселі, але зустріч і переговори відбудуться тільки в тому випадку, якщо українська сторона і Європейська комісія досягнуть згоди щодо цього подвійного протоколу”, – сказав Міллер в середу пізно вночі.

Він підкреслив, що за відсутності домовленості, переговорів також не буде.

“Якщо такої домовленості не буде досягнуто, то, відповідно, завтра зустрічей, переговорів не буде, і ніякі документи не будуть підписані. Якщо домовленість між Україною та Єврокомісією буде досягнута, то, відповідно, завтра можна очікувати підписання трьох документів. Двох протоколів та доповнення до контракту між “Газпромом” і “Нафтогазом”. все, що стосується наших документів, де російська сторона і “Газпром” виступає стороною, всі питання узгоджені на сьогоднішній день”, – підкреслив він.

В свою чергу міністр енергетики РФ Олександр Новак зазначив, що тристоронні переговори продовжаться 30 жовтня ввечері.

“Переговори ще не закінчені, сьогодні ми дуже довго обговорювали документи, які повинні бути підготовлені за результатами переговорів. Вони ще знаходяться в розробці. Ми домовилися продовжити роботу 30 жовтня”, – сказав Новак.

Він зазначив, що зараз триває технічна обробка документів, які необхідно підписати.

“Зараз йде технічна розробка документів, які будуть підписані. Йдеться про протокол між ЄК, мною і паном Проданом, другий документ – додаткову угоду до контракту між “Нафтогазом” і “Газпромом”, що носить технічний характер щодо реалізації цих домовленостей”, – додав російський міністр.

Нагадаємо, черговий раунд “газових” переговорів між Україною, Росією та ЄС розпочався вчора ввечері і тривав більше 8 годин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua