Бензин може стати дешевше 16 грн за літр


Бензин може стати дешевше 16 грн за літр

В Україні почав дешевшати бензин: за даними консалтингової групи “А-95”, на більшості АЗС ціни впали за тиждень в середньому на 16 коп/л (до 16,68 грн за літр А-95)… По преміальних маркам здешевлення ще більше – на 30-40 коп/л або 16,8-16,9 грн/л… За словами директора “А-95” Сергія Куюна, ціни знижені через те, що подешевшала нафта і стабілізувався долар.

“Є потенціал для подальшого зниження ще на 60-80 коп (нижче 16 грн / л – Авт.) .., Але воно буде розтягнуто за часом через брак валюти для завезення великих обсягів що подешевшало імпорту (до 80% бензину у нас – з-за кордону), – говорить Куюн – .. за нашими даними, зараз Нацбанк задовольняє заявки трейдерів на валюту лише на 80%, що призвело до ресурсної нестачі на паливному ринку, і ціни в опті перестали знижуватися Але я впевнений, що до кінця жовтня вони впадуть в роздробі ще на 40-50 коп./л, перебоїв з бензином не очікується”.

Експерт консалтингової компанії UPECO Олександр Сіренко також стверджує, що паливо дешевшало б швидше, якби не дефіцит валюти: “Багато трейдерів змушені купувати її, переплачуючи 10-12% вартості, що зводить нанівець 10% падіння цін на нафту”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua