0 800 307 555
0 800 307 555

Економія починається: частини держслужбовців скоротять зарплату - до кінця року


Економія починається: частини держслужбовців скоротять зарплату - до кінця року

У зв’язку з економією коштів державного бюджету, які зараз особливо необхідні на фінансування військової операції на Донбасі, частині державних службовців до кінця року трохи скоротять виплати із заробітної плати. Про це під час прес-конференції повідомив заступник міністра фінансів України Володимир Матвійчук.

“У першому проекті (змін до бюджету – ред.), який готувався, було страшне зменшення заробітної плати. Це був двомісячний фонд зарплати, але потім доопрацювали цей варіант, який не дасть змоги позбавити держслужбовців повністю зарплати. Доведеться щось заощадити, а саме зменшити необов’язкові виплати”, – зазначив він.

За його словами, скорочення заробітної плати торкнеться не всіх держслужбовців. У тому числі фінансових змін не відчують працівники райдержадміністрацій.

“Це буде невелике скорочення зарплати для держслужбовців, причому туди не включені працівники місцевих держадміністрацій, там взагалі проблеми з оплатою праці, там на рівні району середня зарплата становить 1500-1600 грн. А що стосується органів центральної влади, Секретаріату Кабміну, Адміністрації Президента, Генпрокуратури та ін., то основні виплати не будуть скорочуватися, а зменшаться лише стимулюючі виплати “, – уточнив заступник міністра.

Він також додав, що “це скорочення буде введено до кінця року”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua