Якщо біженці хочуть жити в хороших умовах, вони повинні працювати - губернатор Київщини


У Київській облдержадміністрації відбулося засідання регіонального штабу з тимчасового розміщення громадян України, що виїжджають з районів проведення АТО та АР Крим. Під час засідання обговорювалася ситуація з вимушеними переселенцями на Київщині, стан їхнього забезпечення предметами першої необхідності, житлом і роботою. Про це повідомляється на офіційній сторінці губернатора Київської області Володимира Шандри в мережі Facebook.

“У Київській області як вимушені переселенці на сьогодні зареєстровані 2963 людини. Є ще близько 1300 вільних резервних місць для розміщення. Всього за весь період до штабу Київської області звернулися 5546 осіб. Розселили за весь період – 3693”, – зазначив голова Київської ОДА Володимир Шандра.

Він розповів, що встановити точну кількість людей, що прибувають до області зі Сходу, дуже складно.

“Не всі до нас звертаються, деякі люди селяться у родичів і не реєструються. Ми не знаємо, коли завершиться АТО, скільки часу ще мине. Тому нам потрібно напрацювати варіанти на випадок, якщо події розгортатимуться за важким сценарієм”, – підкреслив Володимир Шандра.

Губернатор Київщини звернув увагу на небажання деяких переселенців із зони АТО братися за роботу, що ускладнює їхню адаптацію в нових умовах.

“Є проблема адаптації переселенців. Стикалися з тим, що деякі люди не хочуть працювати, не хочуть нічого робити. Ми повинні забезпечити їм можливості й умови повноцінно жити і працювати. Але переселенці, які безпідставно не працюють, апріорі не можуть жити краще, ніж жителі Київської області”, – заявив Володимир Шандра.

Володимир Шандра

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua