Лише 10-20% українських виробників готові до виходу на європейський ринок - думка


Лише 10-20% українських виробників готові до виходу на європейський ринок - думка

Потенційно близько 10-20% компаній, які вже впровадили у себе міжнародні системи управління якістю та безпекою продукції, можуть представляти Україну на ринку ЄС.

Таку думку висловила керівник проекту GMP+ International в Україні Тетяна Копняк.

“Перспективи для українських виробників є. Але для експорту нашої продукції до Європи необхідно дуже багато попрацювати”, – вважає вона.

По-перше, за словами експерта, вітчизняні стандарти потрібно синхронізувати з європейськими. По-друге, виробництво продукції повинно бути на високому техніко-технологічному та економічному рівні, щоб бути конкурентоспроможними на цьому ринку.

Також на більшості підприємств і в країні загалом лабораторії не здатні проводити аналізи якості на рівні європейських лабораторій за міжнародними нормами.

“Потенційно близько 10-20% компаній, які вже впровадили у себе міжнародні системи управління якістю та безпекою продукції раніше, можуть представляти Україну на європейському ринку і виробляти конкурентну продукцію. На жаль, решта 80-90% більшою чи меншою мірою не готові для цього ринку”, – говорить вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua