0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Канада анонсувала масштабні секторальні санкції проти Росії


Канада анонсувала масштабні секторальні санкції проти Росії

Канада має намір розширити санкції проти Росії у відповідь на її дії в Україні і на збитий над Донецькою областю пасажирський авіалайнер.

Про це заявив канадський прем’єр Стівен Харпер. За його словами, мова йде про секторальні санкції.

“Обурливе і злочинне знищення цивільного авіалайнера минулого тижня – це прямий продукт російської військової агресії і незаконної окупації в Україні. Це доводить світовій спільноті необхідність продовжувати тиск на режим Путіна”, – заявив Харпер.

“Ми закликаємо президента Путіна негайно віддати наказ на відведення військ від українського кордону, припинити постачання зброї і бойовиків в Україну, а також використовувати вплив Росії, щоб переконати бойовиків скласти зброю”, – сказав прем’єр Канади.

Нагадаємо, востаннє Канада вводила санкції, пов’язані з подіями в Україні, 12 липня. Тоді уряд заборонив в’їзд на свою територію 14 бойовикам, які воюють на сході.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування