Будівництвом кільцевої дороги навколо Києва зацікавилася ізраїльська компанія


Будівництвом кільцевої дороги навколо Києва зацікавилася ізраїльська компанія

Провідна будівельна ізраїльська компанія “Аштром” розглядає Україну для співпраці в реалізації великомасштабних інфраструктурних проектів. Про це повідомили у прес-службі Держінвестпроекту.

Перший заступник Голови Держінвестпроекту України Кирило Бондар провів ділову зустріч із представником концерну “Аштром” Олександром Колодізнером, під час якої було обговорено деталі можливої участі ізраїльської компанії в українських проектах. “Аштром” спеціалізується на будівництві та реконструкції великих інфраструктурних проектів: зокрема, у своїй країні вони здійснили будівництво заводів “Israbeton”, “Ashbond”, “Itumit” та інших.

О. Колодізнер наголосив, що компанія цікавиться перспективами реалізації в Україні масштабних інфраструктурних проектів. Він зазначив, що компанія готова розглядати конкретні пропозиції, а відтак здійснювати фінансовий супровід проектів.

К. Бондар ознайомив представника Аштрому з національними проектами “Повітряний експрес”, “Міська кільцева дорога навколо м. Києва” (МКД). Останній проект, реалізація якого запланована на концесійній основі, особливо зацікавила О. Колодізнера.
Вся необхідна документація з проекту “МКД”, за словами К. Бондаря, вже розроблена, а міжнародна корпорація IFC ще торік уклала з проектом угоду на підготовку концесійного конкурсу. Однак, як зауважив перший заступник Голови Держівнестпроекту, всі очікування щодо подальшої реалізації цього проекту пов’язані з рішенням уряду. Тому наразі сторони домовилися про подальшу підтримку ділових відносин у рамках концесійного проекту “МКД”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua