Кабмін вніс до парламенту проект Антикорупційної стратегії на 2014-2017 рр.


Кабмін вніс до парламенту проект Антикорупційної стратегії на 2014-2017 рр.

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про засади державної антикорупційної політики на 2014-2017 роки. Відповідний проект документа розміщений на офіційному сайті парламенту.

“Успішна реалізація Антикорупційної стратегії дасть змогу знизити рівень корупції в Україні, підвищити рівень довіри населення до влади, збільшити рівень іноземних інвестицій в економіку держави, а також створити основу для подальшої антикорупційної реформи”, – зазначається у пояснювальній записці до законопроекту.

Водночас, відповідно до проекту документа, після ухвалення Антикорупційної стратегії в Україні планується створення системи доброчесної та професійної публічної служби відповідно до міжнародних стандартів та кращого світового досвіду.

Буде запроваджено ефективні антикорупційні програми у центральній владі, а також у державних підприємствах, у яких держчастка становитиме 50%. Планується також низка інших кроків для подолання корупції у судочинстві, держзакупівлях тощо.

У пояснювальній записці також зазначається, що проект закону про Антикорупційну стратегію потребує проведення консультацій з громадськістю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua