Товарооборот між Україною і США за перший квартал -понад 650 млн доларів


Товарооборот між Україною і США за перший квартал -понад 650 млн доларів

Оборот зовнішньої торгівлі товарами між Україною і США в першому кварталі склав 686,1 млн. дол., а послугами – 222,1 млн. дол. Дані показники становлять відповідно 2,4% і 5,1% загальнодержавних оборотів, повідомили в прес-службі головного управління статистики в Києві.

В установі зазначили, що товарооборот між Києвом і США протягом 6 місяців склав 235 млн. дол., що становить 2,8% від обороту зовнішньої торгівлі товарами Києва.

“Обсяг поставок товарів з Києва до США в I кварталі 2014 року досяг 7,2 млн. дол. Основу товарної структури експорту склала продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості”, – повідомили в управлінні.

У прес-службі також відзначили, що обсяг надходжень до Києва із США протягом першого півріччя склав 227,8 млн. дол.

“Основними статтями імпорту товарів за I квартал 2014 р. є засоби наземного транспорту, літальні апарати і плавучі засоби (18,7% від загального обсягу імпорту товарів в м.Київ з США), продукти рослинного походження (17,7%), продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості (16,8%), машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання (16,3%)”, – повідомили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua