Нардепи відмовилися встановити пеню за невиплату заробітної плати, стипендії та пенсії


Нардепи відмовилися встановити пеню за невиплату заробітної плати, стипендії та пенсії

Народні депутати не підтримали у другому читанні законопроект № 2547 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення пені у разі невиплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати або її затримки”. За відповідне рішення проголосували лише 36 нардепів.

Відзначимо, що після перерви в парламенті знову не вистачає голосів, щоб приймати законопроекти. Зокрема в залі відсутні близько половини народних депутатів з фракції “Батьківщина”, а також груп “Суверенна європейська Україна” і “Економічний розвиток”.

Законопроект пропонував звільняти особу від кримінальної відповідальності за діяння, передбачене частинами першою-другою статті 175 КК України, у разі, якщо така особа до притягнення до кримінальної відповідальності повністю виплатить заробітну плату, а також оплатить в повному розмірі пеню за період затримки виплати.

Розмір пені, яка виплачується громадянам у зв’язку з невиплатою або затримкою виплати, встановлюється у розмірі 0,5% від неотриманої суми заборгованості за кожен день затримки виплати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua