"Укравтодор" запустив онлайн-сервіс для скарг на ями


"Укравтодор" запустив онлайн-сервіс для скарг на ями

“Укравтодор” запустив онлайн-сервіс, де жителі України можуть повідомляти про ями та інші проблеми на дорогах. Про це заявив голова “Укравтодору” Олександр Малін.

“Цей сервіс буде функціонувати за аналогією спеціалізованого громадського веб-ресурсу “УкрЯма”, – зазначив Малин, якого цитує прес-служба Держагентства автомобільних доріг України.

За його словами, різниця полягає в тому, що на веб-сайті “Укравтодору” будуть збирати інформацію про дефекти на автомобільних дорогах загального користування, тобто тих, що належать до сфери управління Держагентства, в той час як на “УкрЯма” переважатимуть скарги на стан дорожньої мережі комунальної власності.

“Будь-який громадянин України, пройшовши реєстрацію, може залишити заявку-прохання про ліквідацію конкретного дефекту, описавши його місцезнаходження, тип і розмір, а система автоматично направить його повідомлення до Служби автомобільних доріг у відповідному регіоні”, – описав принцип роботи сервісу голова “Укравтодору”.

Всі недоліки, заявлені на веб-сайті, начальники Служби автомобільних доріг в областях повинні будуть вважати пріоритетними під час виконання робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua