Обсяг ринку кредитних карт Росії перевищив 1 трлн руб.


Обсяг ринку кредитних карт Росії перевищив 1 трлн руб.

Обсяг російського ринку кредитних карт збільшився в січні-березні на 5,1% в річному вираженні до 1,04 трлн руб. Однак зростання сповільнюється. Так, в I кварталі 2013 р. ринок збільшився на 11,1%, а в IV кварталі – на 6%.

У грошовому вираженні обсяг ринку збільшився в січні-березні на 50 млрд руб., зазначено в огляді банку “Тінькофф Кредитні Системи”.

За даними Банку Росії, портфель кредитів фізособам збільшився в I кварталі на 2,7%, перевищивши 10 трлн руб., а сегмент кредитних карт продовжує зростати випереджаючими темпами. Зокрема, Сбербанк продовжує зміцнювати позиції на ринку кредитних карт. Частка “Російського стандарту”, навпаки, скорочується.

Кількість кредитних організацій (КО) з портфелем кредитних карт обсягом більше 1 млрд руб. не змінилася від початку року і до 1 квітня становила 40 КО. Сукупна частка цих КО на ринку становить 97,9%.

Портфель кредитних карт Сбербанку за підсумками I кварталу збільшився на 11,8% до 282,1 млрд руб. Портфель “Альфа-банку” збільшився на 12,2% до 63,2 млрд руб. Третім за зростанням в січні-березні став “ВТБ 24”, збільшивши портфель на 4,3 млрд руб. до 67,6 млрд руб. Портфель кредитних карт “ТКС банку “ досяг 75,6 млрд руб., частка ринку – 7,3%.

“Російський стандарт” в I кварталі скоротив портфель кредитних карт на 2,4 млрд руб. до 158,5 млрд руб. Банки “Зв’язковий” і “Східний” скоротили свої портфелі.

ОТП банк” , “ ХКФ банк” і “ Москомприватбанк” , навпаки , наростили . Незважаючи на це , ринкова частка всіх п’яти банків зменшилася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua