Київські платники сплатили до бюджету понад 12 млрд грн податків


Київські платники сплатили до бюджету понад 12 млрд грн податків

Від початку року столичним управлінням Міндоходів до зведеного бюджету мобілізовано 12 мільярдів 70 мільйонів гривень податкових платежів (без урахування показників Київської міжрегіональної митниці). У співставних умовах до відповідного періоду минулого року надходження зросли на 369 мільйонів гривень, або на більш ніж 3%.

До державного бюджету в січні-квітні цього року платники податків Києва сплатили 9 млрд 132 млн гривень. З урахуванням складових факторів надходження до загального фонду держбюджету збільшилися на 198 мільйонів, або більш ніж на 2%.

Як свідчить динаміка надходжень до держбюджету, на 42,4 мільйона гривень зросла сплата акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів і становила 115,3 мільйона гривень, на 46,5 мільйона гривень збільшилися надходження акцизного податку з ввезених на територію України товарів і становили 62 мільйона гривень. Також на 53,6 мільйонів гривень зросла сплата податку на доходи фізичних осіб, якого до держбюджету надійшло 1 мільярд 833 мільйони гривень.

До бюджету міста Києва від початку року платниками податків сплачено 2 мільярди 938 мільйонів гривень, що на 4% або на 110 мільйонів гривень більше відповідного періоду минулого року.

Надходження єдиного внеску продовжують стабільно збільшуватися: протягом чотирьох місяців 2014 року в Києві до бюджету зібрано 8 млрд 454 мільйони гривень, що майже на 775 млн гривень перевищило заплановані показники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua