У Донецьку і Луганську проведуть ще один референдум - 4 травня


У Донецьку і Луганську проведуть ще один референдум - 4 травня

У Донецькій і Луганській області 4 травня пройде референдум-опитування громадян з питаннями про територіальну цілісність України. Про це повідомила ініціативна група громадян, які організовують цей захід.

На референдум-опитування виносяться наступні питання:

«Чи підтримуєте Ви територіальну цілісність України?» і «Чи виступаєте Ви за розширення прав місцевих громад, які виражаються у самостійній бюджетної та культурній політиці регіону?».

За словами організаторів, референдум-опитування пройде в Луганській і Донецькій областях. Основні місця опитування – Донецьк і Луганськ. Будуть встановлені стаціонарні пости для голосування і пересувні мобільні платформи з урнами. Віддруковано 100 тисяч бюлетенів.

Організатори референдуму, з міркувань безпеки, поки не оголошують свою приналежність до громадським чи політичним організацій. Також, поки не називаються місця дислокації стаціонарних місць для голосування.

Організатори акції зазначають, що також, як і референдум сепаратистів, призначений на 11 травня, їхній референдум-опитування не матиме юридичної сили. Але він покликаний показати справжнє ставлення громадян донецького і луганського регіонів до питання єдності країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua