Cанкції не зупинять політику Путіна щодо України - Ходорковський


Cанкції не зупинять політику Путіна щодо України - Ходорковський

У Донецьку Михайло Ходорковський під час зустрічі з місцевими жителями і представниками громадськості заявив, що санкції проти Росії не здатні вплинути на її політику щодо України.

На думку Ходорковського, єдиним шляхом, який може змінити ситуацію, є зміна громадської думки росіян.

Ходорковський вважає, що санкції не зможуть моментально вплинути на російську економіку. Навіть у разі введення серйозних санкцій ситуація в російській економіці протягом 3-5 років не буде критичною.

Екс-власник ЮКОСа підкреслив, що для того, щоб змінити політику Росії щодо України, “необхідно зруйнувати сформовані у громадській думці стереотипи”.

За словами Ходорковського, “з громадян України зробили образ чужого”​​, що стало наслідком пропаганди, визначених екстремістських позицій, які пропагувалися в парламенті та ЗМІ. Таким чином, у російської влади виявилося достатньо матеріалу, щоб нав’язати населенню уявлення про “фашистів і бандерівців”.

“Зараз російська політична еліта не усвідомлює, що російські війська, у разі, якщо вони увійдуть на територію Донбасу, зустрінуть там запеклий опір”, – заявив Ходорковський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua