Антитерористична операція на Сході України триватиме - віце-прем'єр


Антитерористична операція на Сході України триватиме - віце-прем'єр

Антитерористична операція на Сході України дещо сповільнилася через свята, але вона буде тривати й надалі. Про це перед засіданням Кабміну повідомив перший віце-прем’єр міністр Ярема.

“Інтенсивність антитерористичної операції дещо впала через свята, але сьогодні активна фаза триває. Результати ви побачите найближчим часом”, – сказав він.

“За чинним законодавством, людина, яка по своїй волі здає зброю, звільняється від кримінальної відповідальності. Будь-коли кожен може здати зброю і буде звільнений від кримінальної відповідальності”, – підкреслив чиновник.

Як відомо, на Сході України триває антитерористична операція. Відзначимо, операція охоплює територію Донецької, Луганської і частково Харківської областей.

Нагадаємо, 13 квітня в Україні оголосили антитерористичну спецоперацію з метою врегулювання ситуації в країні, подолання будь-яких проявів сепаратизму з боку радикально налаштованих осіб та недопущення фактів захоплення адміністративних будівель. Особлива увага приділяється таким регіонам, як Донецький, Луганський та Харківський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua