1775
СБУ изъяла 1 млн боевых патронов в Киеве
— Казна та Політика
Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу понад 1 мільйон патронів іноземного виробництва загальною вагою 12 тонн.
Як повідомляє прес-служба СБУ, боєприпаси надійшли на адресу одного зі столичних товариств в кінці січня і були задекларовані як “боєприпаси мисливської нарізної зброї центрального бою”. Однак, відповідно до висновком спеціаліста, ці патрони призначені для стрільби з бойової зброї.
На підставі постанови Шевченківського районного суду Києва співробітники СБУ вилучили патрони під час обшуку складського приміщення фірми. Головним слідчим управлінням СБ України розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.
За матеріалами: lb.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Україна отримає від Естонії військову допомогу на понад €100 млн
Дохідність річних депозитів вперше з початку року перевищила інфляцію (інфографіка)
У серпні імпорт в Україну зріс на 35%: що завозили найбільше
Аналітики знизили прогноз зростання ВВП України на 2025−2026 роки
Кількість небанківських фінустанов у серпні зменшилась — огляд НБУ
184 млрд грн економії: як «Дія» заощадила кошти українцям та державі