На Україну очікує сплеск інвестицій - Німеччина


На Україну очікує сплеск інвестицій - Німеччина

Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль переконаний, що в Україні значно зростуть надходження інвестицій. Про це він сказав під час зустрічі міністра аграрної політики і продовольства з послами окремих держав і представниками міжнародних організацій.

“Я переконаний, що новий уряд, завдяки підтримці друзів на Заході, досягне успіху у всіх важливих справах. Я також переконаний, що іноземні інвестиції в Україну сильно зростуть. І Україна на своєму шляху до укладення вільної розширеної зони торгівлі з Європою робить все правильно, і стала на позитивний історичний шлях саме зараз”, – підкреслив К.Вайль.

У свою чергу, Посол США Джеффрі Пайетт зазначив, що з боку США є дуже велика підтримка створення здорової і сильної економіки України.

“Я хочу сказати, що дуже правильні зусилля докладає пан Яценюк як прем’єр-міністр. Я аплодую тим реформам в сільськогосподарському секторі, які проводяться. Ми також цінуємо і ваше керівництво, і вашу відданість, щоб удосконалити всі адміністративні процедури”, – сказав посол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua