Укрзалізниця з 27 травня призупиняє продаж квитків до Криму


Укрзалізниця з 27 травня призупиняє продаж квитків до Криму

Коригування графіка викликані неузгодженістю розкладу між АР Крим та материковою Україною.

Укрзалізниця через самостійне коригування розкладу руху поїздів самопроголошеним держпідприємством Кримська залізниця у графіку на 2014-2015 рр. прийняла рішення тимчасово призупинити попередній продаж квитків у Крим з 27 травня.

Продаж квитків не здійснюється, як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні потяги, що курсують територією України.

Як відзначають фахівці Укрзалізниці, коригування графіка руху пасажирських поїздів на 2014-2015 роки викликано неузгодженістю розкладу між АР Крим та територією материкової України. Також є необхідність перегляду графіка руху через значне зниження пасажиропотоку і введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій.

Телеграма про відповідне рішення була направлена на залізничні адміністрації, в тому числі ВАТ РЖД і Білоруську залізницю. Також на адресу Укрзалізниці з проханням призупинити продаж квитків і відкоригувати графік руху пасажирських поїздів звернувся і керівник самопроголошеного ДП Кримська залізниця Андрій Каракулькін.

“Прошу тимчасово обмежити попередній продаж проїзних документів на пасажирські поїзди, причіпні та безпересадкові вагони відправленням з початкових станцій з 1 червня 2014 р. призначенням на станції ДП Кримська залізниця”, – йдеться в телеграмі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua