Українці отримали майже 140 тис. тонн вугілля на побутові потреби


Українці отримали майже 140 тис. тонн вугілля на побутові потреби

З початку поточного року вуглеотримувачам державних діючих вугледобувних підприємств області вивезено 138 тис. 510 тонн вугілля на побутові потреби. Про це повідомили у профспілці працівників вугільної промисловості.

Річне завдання з відвантаження побутового палива виконано на 24,2%.

У Донецькій області з початку року отримувачам вивезено 89 тис. 987 тонн вугілля (23,9% річного плану), у Луганській області людям відвантажено 47 тис. 450 тонн (річне планове завдання виконано на 25,6%).

Працівникам та пенсіонерам діючих вугільних підприємств Львівщини з початку року вивезено 857 тонн вугілля на побутові потреби (8,8%), а Волинській області – 216 тонн, що становить 16,2% від необхідного річного обсягу.

Всього в поточному році отримувачам діючих вугледобувних держпідприємств має бути вивезено 573,4 тис. тонн вугілля на побутові потреби.

Нагадаємо, з початку поточного року в Україні було видобуто 21 млн 27,3 тис. тонн вугілля. Зараз для нарощування виробничих потужностей уряд України планує модернізувати найбільш ефективні шахти. Так, зараз тривають роботи з будівництва скіпового ствола на шахті Бажанова, що входить до державного підприємства “Макіїввугілля” (Донецька область).

Очікується, що після модернізації шахта ім. Бажанова збільшить обсяги виробництва до 1 млн тонн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua