0 800 307 555
0 800 307 555

Російські телеканали об 11:00 планують транслювати прес-конференцію побіжного Януковича

Світ
1698
Російські телеканали об 11:00 за київським часом планують розпочати трансляцію прес-конференції усуненого від виконання обов’язків Президента України Віктора Януковича (на фото). Зокрема, транслювати прес-конференцію має намір телеканал Russia Today.
Очікується, що прес-конференція, як і попередня 28 лютого, відбудеться в Ростові-на-Дону у виставковому комплексі “Вертолекспо” в залі “Аметист”.
Як повідомлялося, 28 лютого на прес-конференції в Ростові-на-Дону Янукович заявив, що вважає себе чинним легітимним Президентом України.
Нагадаємо, керівництво Верховної Ради вважає усунення Януковича абсолютно законним. Як заявив віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський, Партія регіонів може звернутися до Конституційного суду України, якщо вважає рішення ВР про самоусунення екс-Президента нелегітимним.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас