Брокбізнесбанк заявляє про стабілізацію ситуації - і прогнозує, що українці "саме у них будуть" відкривати нові депозити "


Брокбізнесбанк заявляє про стабілізацію ситуації - і прогнозує, що українці "саме у них будуть" відкривати нові депозити "

Брокбізнесбанк заявляє про стабілізацію ситуації після отримання фінансової допомоги від Національного банку України та групи Компаній «ВЕТЭК», що володіє 40% акцій банку.

“З початку лютого Брокбізнесбанк піддався інформаційній атаці, спрямованій на дискредитацію фінустанови. Внаслідок цього до банку почали звертатися вкладники, що піддалися на провокацію, з проханням про дострокове розірвання вкладів. У зв’язку з цим Брокбізнесбанк відчув короткострокову кризу ліквідності і був змушений ввести ліміт видачі готівкових грошових коштів за картками банку в розмірі 1000 грн. на день”.

З отриманням рефінансування НБУ та фінансової допомоги від ГК «ВЕТЭК» ситуацію вдалося повністю стабілізувати. Сьогодні Брокбізнесбанк володіє небувалим запасом надійності, що дозволяє йому виконати всі свої фінансові зобов’язання.

«Ми прогнозуємо, що решта ознак ажіотажу повністю припиняться на цьому тижні, а потім почнеться зворотний процес – люди почнуть саме у нас відкривати нові депозити. Адже завдяки отриманому Брокбізнесбанком зовнішньому фінансуванню ми сьогодні практично єдиний банк в країні, здатний розрахуватися з кожним вкладником власними коштами. Тому, в період загальної фінансової турбулентності, саме у нас сьогодні варто розміщувати нові вклади. Тим більше, що банк сьогодні пропонує багато нових пропозицій для своїх клієнтів», – підкреслив перший заступник голови Правління Брокбізнесбанку Петро Пекур.

Брокбізнесбанк відповідно за класифікацією НБУ посідає 17 місце за розміром активів серед 181 банків України.

На початок 2014 року чисті активи банку становили 26,914 млрд грн., власний капітал – 14,478 млрд грн., регулятивний капітал – 14,121 млрд грн.

Адекватність регулятивного капіталу в банку становить 47,66%, при нормативному значенні НБУ 10%. Поточна ліквідність на початок року становила у Брокбізнесбанку 145%, що в 3,6 рази більше граничного значення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Брокбiзнесбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua