Головою правління "Брокбізнесбанку" призначений Динник


Головою правління "Брокбізнесбанку" призначений Динник

Спостережна рада АТ “Брокбізнесбанк” призначила з 10 лютого 2014 р. на посаду голови правління банку Олександра Динника та внесла зміни до складу членів правління товариства. Про це повідомляється в системі розкриття інформації НКЦПФР.

Рішення про призначення Динника на посаду голови правління спостережна рада прийняла ще 6 грудня 2013 року і погодила відповідне призначення з Національним банком України 31 січня 2014 р.

Крім того, спостережна рада АТ “Брокбізнесбанк” 4 лютого 2014 р. прийняла рішення про введення посади члена правління, першого заступника голови правління банку і з 7 лютого 2014 р. призначила безстроково на цю посаду Сергія Скибу.

Скиба не володіє часткою в статутному капіталі банку. Протягом останніх п’яти років обіймав посади радника голови правління АТ “Брокбізнесбанк”, начальника відділу роботи з корпоративними клієнтами, начальника управління розвитку пасивних і комісійних продуктів ПАТ “Реал Банк”.

Однак 12 лютого радою було прийнято рішення про звільнення Олександра Гука з посади заступника голови правління, члена правління банку за власним бажанням. Він перебував на посаді протягом 1 року 7 місяців, часткою в статутному капіталі банку не володіє. Посада заступника голови правління, члена правління банку скасована.

Також, 5 лютого спостережна рада звільнила з посади члена правління банку Сергія Холода за згодою сторін. Його посада члена правління банку також була скасована.

Днем пізніше, 6 лютого також були звільнені перший заступник голови правління Ігор Францкевич, а також члени правління Сергій Каменяр, Роман Малий, Леонід Рибін і Тетяна Сотнікова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua