Малайзія замінить МіГ-29 іншими винищувачами


Малайзія замінить МіГ-29 іншими винищувачами

Міністерство оборони Малайзії має намір взяти нові винищувачі на умовах лізингу, оскільки не має достатньо коштів для покупки таких літаків. Як повідомляє Defense News, орендовані бойові літаки повинні будуть замінити в складі ВПС Малайзії застарілі винищувачі МіГ-29, які можуть бути списані вже в 2015 році. У складі малайзійських ВВС нові літаки доповнять парк з наявних F/A-18D і Су- 30МКМ.

За даними видання, пропозиції лізингу вже почали готувати американська компанія Boeing, британська BAE Systems, шведська Saab, французька Dassault Aviation і «Рособоронекспорт». Ці підприємства брали участь у тендері міністерства оборони Малайзії на поставку 18 нових бойових літаків. Раніше повідомлялося, що Малайзія запросила у Saab цінові параметри оренди 24-32 винищувачів JAS 39 Gripen.

Малайзія оголосила тендер на поставку 18 нових винищувачів в 2010 році. Участь у ньому брали Boeing, Dassault, BAE Systems, Saab, Lockheed Martin і «Рособоронекспорт». Вони пропонували малайзійським військовим винищувачі F/A-18 Super Hornet, Rafale, Typhoon, JAS 39 Gripen, F-16 Fighting Falcon і Су-30МКМ відповідно. У березні минулого року Малайзія оголосила фіналістів тендера, якими стали BAE Systems, Saab, Dassault, Boeing і «Рособоронекспорт».

Наприкінці минулого року малайзійські військові оголосили про призупинення тендера на поставку винищувачів. Причиною цього стала нестача коштів оборонного бюджету. На сьогодні на озброєнні Малайзії стоять винищувачі МіГ-29Н/НУБ, поставлені в 1995 році. У 1999 році бойові літаки пройшли модернізацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування