МВС: Беркут атакував мітингувальників, щоб "уникнути хімічної атаки" із каністр з невідомою речовиною
— Казна та Політика
1836
Беркут вранці атакував мітингувальників, щоб вилучити каністри з невідомою речовиною, які ті хотіли використати проти правоохоронців.
Про це йдеться в повідомленні МВС.
“У міліції з’явилася інформація про те, що учасники акції мають намір використовувати невідому хімічну речовину, якою планують завдати міліціонерам опіки”, – йдеться в повідомленні.
У міліції стверджують, що мітингувальників відтіснили та вилучили ці каністри.
Як відомо, о 8:00 21 січня Беркут атакував барикади мітингувальників. Офіційно підтверджено, що був убитий один з протестувальників. За інформацією Української правди ним є активіст Євромайдану Сергій Нігоян.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
