Столичні таксисти придумали спосіб підвищити ціну на проїзд на 10 грн


Столичні таксисти придумали спосіб підвищити ціну на проїзд на 10 грн

Столичні таксисти не вдоволені мінімальним тарифом в 35 грн, через велику конкуренцію, відверто підвищувати ціни вони не хочуть. Тому вигадують хитрощі, щоб підвищити вартість на 5-10 грн.

У Києві мінімальний тариф на проїзд у таксі – в середньому 30-35 грн.

«Менше ніж на 40 грн ніхто замовлення не беруть. Деякі встановили собі навіть фільтри, що не пропускають «шарові» замовлення. Чекають, коли замовник накине до тарифу хоча б 5-10 грн», – розповів таксист Микола. Офіційно це підтверджують.

«Це – як аукціон. Фактично всі водії можуть бачити замовлення через сервери обміну, але не беруть, поки не буде підходящої ціни», – каже керівник «Української таксомоторної асоціації» Андрій Антонюк.

Підвищувати тарифи на папері власники таксі не хочуть, а тому заманюють клієнта міфічно низькою ціною.

«Диспетчер назве вам 30-35 грн. Ви будете чекати, але вільної машини не виявиться. У диспетчерській вам дадуть відповідь: замовлення передано, а машин немає», – каже Антонюк. Деякі знаходять вихід.

Скаржитися на такий підхід нікому – ні диспетчер, ні власник компанії ні за що не відповідають. У теж час, серед таксистів поширена думка, що після прийняття закону кількість служб різко зменшиться, а ті що залишилися різко піднімуть ціни для пасажирів (які зараз відносно низькі через сильну конкуренцію).

Державного регулювання цін на таксі в Києві немає. Це підтвердила прес-секретар Мінінфраструктури Єлизавета Ярмош. «У таксистів вільний тарифний ринок. Вони визначають середню вартість, виходячи зі своїх витрат і прибутків», – сказала вона і нагадала, що міністерство давно підготувало законопроект «Про таксі», він зараз на громадських слуханнях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua