ЄС відмовляється від роумінгу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС відмовляється від роумінгу

Світ
1860
Європейська комісія прийняла план реформ телекомунікаційного сектора Європи. Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає, що в найближчому майбутньому ринок послуг зв’язку стане більш пов’язаним і менш накладним для користувачів.
“Наші пропозиції знизять ціни на ринку і нададуть споживачам нові можливості. Хіба ж не парадоксально, що у нас є єдиний ринок для відчутних товарів, але коли справа стосується цифрових товарів, то у нас ще збереглося 28 національних ринків”, – дивується Баррозу.
Основним пунктом реформ є скасування націнок за роумінг на території ЄС при вхідних викликах з липня 2014 р. Телекомунікаційні компанії повинні запропонувати користувачам тарифи, які діятимуть у всіх 28 країнах ЄС, або надати споживачам можливість користуватися за кордоном послугами спеціальних операторів без зміни SIM-карти.
Єврокомісія має намір створити єдиний регулюючий орган телекомунікаційної галузі замість діючих зараз 28 національних регуляторів. Без цього запобіжного домогтися по-справжньому спільного ринку буде проблематично. ЄК планує також обмежити вартість вихідних місцевих дзвінків на рівні 19 євроцентів за хвилину.
Європа також планує створити єдиний діапазон частот для мереж передачі даних четвертого покоління, що дозволить легше надавати послуги широкосмугового мобільного доступу в інтернет.
Найближчим часом документ надійде на обговорення в європейський парламент. Якщо депутати його схвалять, то він надійде на підписання лідерам держав – учасниць ЄС.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас