WebMoney відновив роботу всіх сервісів, крім виведення коштів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

WebMoney відновив роботу всіх сервісів, крім виведення коштів

Особисті фінанси
929
Наприкінці минулого тижня сервіс електронних платежів WebMoney призупинив роботу українських сервісів, зокрема прийом платежів партнерів. У компанії обіцяли відновити роботу до кінця поточного тижня і виконали свою обіцянку. Про це повідомив користувач сервісу Андрій Хветкевич, директор NIC.UA. Сьогодні вранці він відмітив, що всі українські сервіси WebMoney працюють, включаючи поповнення мобільних рахунків і прийом платежів в інтернет-магазинах.
«До цього, коли користувач намагався оплатити товар або послугу інтернет-магазину через WebMoney, його повідомляли, що сервіс на поточний момент не працює, а торговий гаманець партнера вимкнено. Сьогодні я помітив, що два платежі, які я не зміг здійснити днями, успішно пройшли. Я перевірив, як сервіс прийому платежів працює в інших партнерів – там теж все відновлено», – повідомив Хветкевич.
Втім, деяким партнерам лист з повідомленням про відновлення роботи рахунків поки не приходив. Як повідомило джерело в одному з українських інтернет-магазинів, проплат через WebMoney поки не надходило, але помилка, яку сервіс видавав ще вчора, сьогодні пропала.
Втім, як повідомив Хветкевич у себе в Twitter, схоже, що виведення WMU для фізосіб в Україні поки не відновили. Зате відновився адекватний курс гривні, який 1 вересня – на момент падіння сервісу, досяг 9 грн (WMU) за $ 1 (WMZ).
WebMoney відновили роботу всіх українських сервісів, крім виведення коштів
Нагадаємо, в п’ятницю стало відомо, що WebMoney призупинили прийом платежів через проблеми з банківськими рахунками, а також відключив інші українські сервіси. Компанія повідомила партнерам, що планує відновити прийом платежів до кінця поточного тижня. Раніше WebMoney призупиняв прийом платежів для частини користувачів в Україні через податкову перевірку.
WebMoney відновив роботу всіх сервісів, крім виведення коштів
За матеріалами:
Ain.Ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас