Німеччина: ніколи не можна було дозволяти Греції входити в єврозону — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німеччина: ніколи не можна було дозволяти Греції входити в єврозону

Світ
3144
Ніколи не варто було дозволяти Греції входити в зону єдиної європейської валюти. Таку думку озвучила канцлер Німеччини Меркель у ході виступу перед присутніми виборцями напередодні парламентських виборів, які пройдуть 22 вересня.
За словами Меркель, криза в Греції “назрівала багато років”, канцлер звинуватила свого попередника Герхарда Шредера в тому, що він схвалив приєднання Греції до єврозони.
“Канцлер Шредер прийняв Грецію в єврозону і послабив вимоги Пакту стабільності, обидва рішення в корені були неправильними, що стало однією з відправних точок нинішніх неприємностей”, – заявила Меркель на передвиборному мітингу в місті Рандсбург, розташованому на півночі Німеччини.
Канцлер зробила цю заяву, після того як Соціал-демократична партія (СДПН) посилила свою критику щодо Меркель і її політичних дій, коли Греція отримала два пакети фінансової допомоги на загальну суму 240 млрд євро і, як повідомляється, потребує в третьому транші, щоб заповнити нестачу коштів.
“Німеччини доведеться платити за стабільність в Європі і в зоні євро, – заявив соціал-демократ і головний конкурент Меркель на майбутніх виборах Пеєр Штайнбрюк в інтерв’ю телеканалу ARD. – У мене склалося враження, що пакет допомоги, виданий Греції, говорить про те, що стратегія боротьби з кризою швидше провальна, ніж ефективна”.
При цьому міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле назвав у вівторок розрахунки Міжнародного валютного фонду (МВФ), згідно з якими Греції необхідно перевести 1 млрд євро, “не зовсім реальними”.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас